MÜJDE! Karadeniz’de gaz bulundu? Cumhurbaşkanı açıklıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm Türkiye’yi yakından ilgilendiren “Müjde”yi bugün veriyor!  Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verilecek müjde ne? Zonguldak açıklarında yani Karadeniz’de doğalgaz mı bulundu? Merak edilen sorular tarihi konuşmada cevabını bulacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Müjde” açıklaması öncesinde nefesler tutuldu. Gözler yapılacak açıklamaya çevrildi. En çok merak edilenler arasında ise Cumhurbaşkanı tarafından verilecek müjde ne? Zonguldak açıklarında yani Karadeniz’de doğalgaz mı bulundu? sorularının cevabı yer alıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tarihi konuşmasını CNN TÜRK canlı yayın sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. İşte, CNN TÜRK canlı yayın sayfası…

Cumhurbaşkanı Erdoğan çarşamba günü yaptığı açıklamada, ‘Cuma günü inşallah bu müjdeyi tüm milletimize vermek suretiyle Türkiye’de yeni bir dönemin açılacağına da şimdiden inanıyorum.’ demişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi açıklamasını bugün yapıyor. Açıklamayı ise CNN TÜRK canlı yayın sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

korku filmleri 2019 animasyon filmleri 2019 Tipobet365 Giriş betmatik giriş supertotobet giriş