McCabe, Sheffield’ın sahibi Suudi Prensi Abdullah’ın Newcastle’ı yenmeleri halinde Suudi Arabistan’da tutuklanacağını vurguladı.

McCabe, Sheffield'ın sahibi Suudi Prensi Abdullah'ın Newcastle'ı yenmeleri halinde Suudi Arabistan'da tutuklanacağını vurguladı.

1Celal Umut Eren - Skorer Dış Haberler

Celal Umut Eren – Skorer Dış Haberler

Koronavirüsün gölgesinden kurtulmak isteyen Premier Lig’de bir diğer önemli konu Newcastle United’ın Suudi Arabistan Prensi bin Salman’ın kontrolüne geçmesi oldu.

2

Ligde bir başka Suudi Arabistan’dan patronu olan takım Sheffield United ile ilgili ilginç bir yorum ortaya çıktı. Sheffield’ın eski sahibi Kevin McCabe, lig başladığında Sheffield United ile Newcastle United arasında bir rekabet olamayacağını savundu.

3

McCabe, Sheffield’ın sahibi Suudi Prensi Abdullah’ın Newcastle’ı yenmeleri halinde Suudi Arabistan’da tutuklanacağını vurgladı.

4

Ada’da ilgi geçen bu yorumla dikkat çeken Kevin McCabe, “Newcastle’ın Sheffield’a yenildiğini hayal bile edemiyorum. Prens Abdullah’ın bir anda ülkesinde cezaevi durumuyla karşılaşabilir” ifadelerini kullandı.

5

Ülkede daha önce de başta Uluslararası Af Örgütü olmak üzere İngiltere’de Sheffield’ın Suudi Arabistan kontrolüne geçmesi tartışma yaratmıştı.

6

Kevin McCabe de hisselerinin geçişinde usulsüzlük olduğunu iddia ederek mahkemeye taşınmış ama talebi ret almıştı.

7

CANLI BAHİS, Misli.com’da başladı! Maç listesini görmek için buraya tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

korku filmleri 2019 animasyon filmleri 2019 Tipobet365 Giriş betmatik giriş supertotobet giriş