Güliz Ayla ; ‘Görmediğiniz yerlerimde de dövme var’

Güliz Ayla ; 'Görmediğiniz yerlerimde de dövme var'

1

‘Sarmaşık’ adlı yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Güliz Ayla, müzik ve magazin yazarı Hakan Kanburoğlu’na konuştu. Şarkısına gelen tepkilerden memnun olduğunu dile getiren 31 yaşındaki güzel, “İlk şarkımın üzerinden yaklaşık 5 sene geçti, olgunlaştım. Kliptede olgun bir kovboy kızıyım. Siyah beyazı tercih ettik, hoş oldu” dedi.

2DİREK DANSI ÇIPLAK YAPILIR

“DİREK DANSI ÇIPLAK YAPILIR”

Takipçisinin mayolu fotoğrafına yazdığı yorum ve direk dansı yapmasına yönelik gelen eleştiriler hakkında Ayla, “Direk dansı yaparken üzerinde kıyafet varken kayıyorsun, tekniken giyinik yapmak mümkün değil. Çıplak da atarım, istediğim şekilde paylaşım yaparım. Kimseyi ilgilendirmez, o işin yapılışı da öyle yani. Herkes kendi kirli aklına baksın. Şeyma Subaşı ve Aleyna Tilki’nin videolarını izlemedim, yabancı hocaları izliyorum. Direk dansı en büyük hobim, evimin ortasına direk yaptırdım” açıklamasını yaptı.

3GÜNDEMİMİZDE EVLİLİK YOK”

“GÜNDEMİMİZDE EVLİLİK YOK”

Meslektaşı Ege Çubukçu ile aşk yaşadığını açıklayan şarkıcı, “Ege ile evden çıkmıyoruz, tavla oynuyoruz, yemek yapıyoruz. Müziğimiz hakkında konuşuyoruz, katkılar sunuyoruz. Evlilik düşünmüyoruz. İkimizin de gündeminde böyle bir şey yok” ifadelerini kullandı.

4ŞARKI ALMAK PAHALI

“ŞARKI ALMAK PAHALI”

Ayla, “Başka bestecilerden şarkı alır mısın?” sorusuna, “Şarkı almasına alırım ama çok pahalı şarkılar. Biri hediye ederse neden olmasın. Çok para verip şarkı almam o yüzden yazmaya devam ederim, kendi şarkımı okurum” cevabını verdi.

5GÖRMEDİĞİNİZ YERLERİMDE DE DÖVME VAR

“GÖRMEDİĞİNİZ YERLERİMDE DE DÖVME VAR”

Dövmeleriyle dikkat çeken Güliz Ayla, “10 tane dövmem var. Görmediğiniz yerlerimde de var. Ayağımda falan var” yanıtını verdi.

6

Corona virüs karantinası altında direk dansı paylaşımlarına ara veren şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabının hikaye bölümünden bir direk dansı fotoğrafını takipçileriyle paylaşmıştı.

7YENİ EVDE DİREK YOK

“YENİ EVDE DİREK YOK”

Ünlü şarkıcı, sosyal medya üzerinden yöneltilen bir soruya verdiği cevapla gündem olmuştu.

8

“Yok taşındım, yeni evde direk yok. Yaptırıp hemen çekmeye başlayacağım. “Seni de engelledikten sonra fake hesabından izlersin. Seni gidi toplumsal tepkici.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

korku filmleri 2019 animasyon filmleri 2019 Tipobet365 Giriş betmatik giriş supertotobet giriş