Dünyaca ünlü Valencia’lı futbolcunun eşi corona virüs önlemi almayanları sosyal medyadan çok sert eleştirdi.

Dünyaca ünlü Valencia'lı futbolcunun eşi corona virüs önlemi almayanları sosyal medyadan çok sert eleştirdi.

1

Futbol camiasında corona virüse yakalanan ilk isimlerden biri olan ve hastalığı atlatan Valencia’lı Ezequiel Garay’ın eşi Tamara Gorro, karantina kurallarına uymayanlara yayınladığı video ile açtı ağzını yumdu gözünü.

2

Gorro sosyal medya hesabından yaptğı paylaşımında, “Teşekkürler, bugün de bir kişiyi ölüme yolladınız” ifadelerini kullandı.

3

Virüsün en etkili olduğu ikinci Avrupa ülkesi İspanya La Liga takımlarından Valencia’nın yıldız futbolcusu Ezequiel Garay, yeşil sahalarda koronavirüsüne yakalanan ilk isimlerden olurken eşi Tamara Gorro sosyal medyada yaptığı paylaşımla gündeme oturdu.

4

Ebeveynlerin sorumsuz davrandığını söyleyen Gorro, “Bazı anne ve babalar çocuklarıyla parklara gitmeye deam ediyor, futbol oynuyorlar, sahile gidip yürüyüş yapıyorlar. Her gün ölen insanlar için hiçbir bok yapmıyorlar” ifadelerini kullandı

5

Geçtiğimiz günlerde Instagram’da 1.6 milyon takipçiye ulaşmasını çıplak pozunu paylaşarak kutlayan Gorro, şu sözleri sarfetti:

6

“Zamanını ve hayatını biz kurtarmak için harcayan sağlıkçılar bu lanet şeyleri görmek için yapmıyor. Bu kuralları onaylarız ya da onaylamayız ama net olan şu ki; eğer iş birliği yapmazsak ülkeyi bundan kurtaramayız”

7

“Bu nedenle, sen, baban veya annen, bugün o kalabalıkta olanlar ve sen hiçbir şeyi umursamadınız. Teşekkürler, bugün bir kişiyi daha ölüme yolladınız. Utanıyorum.”

8

Geçtiğimiz gün çocuklarının maskeli fotoğrafını paylaşan Gorro, “Dürüst olmak gerekirse sizi maskeyle gördüğüm için üzgünüm. Ama sadece çocuklarım ve yeğenlerimden değil, yaşadığımız bu kabusta tüm çocuklarla gurur duyuyorum” dedi.

9

CANLI BAHİS, Misli.com’da başladı! Maç listesini görmek için buraya tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

korku filmleri 2019 animasyon filmleri 2019 Tipobet365 Giriş betmatik giriş supertotobet giriş